facebook

Aparaty słuchowe Gdańsk

Oferujemy szeroki wachlarz aparatów słuchowych, spełniających wszelkie wymagania i obejmujących pełen zakres ubytków słuchu w bardzo konkurencyjnych cenach. Posiadamy w ofercie szeroki wybór różnych modeli i poziomów technologicznych: od maleńkich aparatów wewnątrzkanałowych /CIC/, poprzez wewnątrzuszne /ITE/ po aparaty zauszne /BTE/, czy wszechstronne aparaty ze słuchawką w uchu /RITE czy RIC/.

CIC aparaty słuchowe wewnątrzkanałowe
Skierowane do osób z małym i średnim niedosłuchem, dla których priorytetem jest całkowita dyskrecja. Maleńkie aparaty robione na miarę ucha, umieszczone głęboko w kanale słuchowym. Są maleńskie niemal niewidoczne, zaawansowane technologicznie.
 
 
ITE aparaty wewnątrzuszne
Dedykowane są dla pacjentów preferujących dyskretne rozwiązania, ale ze średnim i głębszym niedosłuchem, dopasowane indywidualnie do ucha użytkownika. Są wyposażone w odpowiednią moc, technologię zapewniając komfort użytkowania.
BTE aparaty zauszne
To aparaty dla osób, które preferują wysoki poziom komfortu użytkowania i obsługi. Oferujemy szeroką gamę zausznych aparatów słuchowych, wyposażonych w najnowsze technologie skierowane do wszystkich rodzajów ubytku słuchu.
 
 
RIC-słuchawka w kanale
Modele ze słuchawką w kanale posiadają znacznie mniejszą obudowę, znajdującą się za uchem. Mimo to, pozwalają na pełne wykorzystanie nowoczesnej technologii, łącznie z transmisją dźwięku bezpośrednio do ucha. To sprawia, że są idealne dla osób lubiacych silne i za razem delikatne rozwiązania na wysokim poziomie technologicznym.
System CROSS, BICROSS
Kiedy jedno ucho jest głuche a drugie słyszy dobrze, nie jesteśmy w stanie poprawić słuchu stosując zwykły aparat słuchowy. Jeżeli podamy dźwięki do głuchego ucha nie przyniesie to pożądanych efektów. Osoba, która próbuje nosić aparat po stronie głuchej, może odczuwać tylko drgania, ale nie spowoduje to lepszej słyszalności, czy lepszego zrozumienia mowy. W takim przypadku można zastosować system Cros, gdzie po stronie ucha niesłyszącego zakładamy tzw. nadajnik, czyli w uproszczeniu obudowę aparatu zawierającą mikrofon, natomiast na stronę przeciwną odbiornik czyli aparat słuchowy który nie wzmacnia dźwięków. W ten sposób dźwięki po stronie głuchej zbierane są przez mikrofon i przekazywane do urządzenia założonego na uchu zdrowym.
Dzięki takiemu rozwiązaniu poprawiamy lokalizację dźwięku i zrozumiałość mowy w sytuacjach hałaśliwych. Rozwiązanie to jest w pełni bezprzewodowe a samo urządzenie praktycznie niewidoczne.
W przypadku kiedy jedno ucho jest głuche a drugie obarczone niedosłuchem, stosujemy system BiCros. Jedyna różnica pomiędzy systemamiCros i BiCros jest taka, że po stronie ucha z niedosłuchem założony jest standardowy aparat słuchowy który dodatkowo wzmacnia dźwięki.
 
 
Akcesoria
Najnowsza technologia pomaga jeszcze bardziej zwiększyć funkcjonalność aparatów słuchowych. Do Państwa dyspozycji są dyskretne piloty, streamery bluetooth czy aplikacje do takich urządzeń jak: iPhone, iPad, smartfon z systemem Android.
  • Izofonis Partnerzy
  • Izofonis Partnerzy
  • Izofonis Partnerzy
  • Izofonis Partnerzy
  • Izofonis Partnerzy
  • Izofonis Partnerzy
  • Izofonis Partnerzy
  • Izofonis Partnerzy
  • Izofonis Partnerzy